דיאטה לסוכרתיים

סוכר תחת שליטה

תזונה נכונה הינה אחד הכלים החשובים ביותר המסייעים למנוע התפתחות סוכרת ומשפיעים בצורה מכריעה על השיפור במצבם של חולי סוכרת על ידי הורדת רמות הסוכר והאינסולין בדם. כשליש מאוכלוסיית העולם הבוגרת תפתח סוכרת בשלב כלשהו בחיים. כך מעריכים מומחים בעולם, ויש גם תחזיות פסימיות יותר.

ישנם שני סוגים של סוכרת:

  1. סוכרת מסוג 1, בה הלבלב אינו מסוגל לייצר אינסולין.
  2. סוכרת מסוג 2, הנפוצה הרבה יותר, וגם מועברת תורשתית, שבה הלבלב מייצר תחילה יותר מדי אינסולין כך שתאי הגוף מפתחים עמידות לפעילותו והופכים פחות רגישים אליו.

כדי למנוע את התפתחות הסוכרת מסוג 2, או לדחות את הופעתה אפילו בשנים רבות, חשוב בראש וראשונה להוריד את רמת האינסולין המופרש לדם. לשם כך יש לשנות הרגלי האכילה, להשתמש לעיתים בתוספי מזון ולעשות פעילות גופנית. ככלל, ולמרות שרבים חושבים אחרת, דיאטה לחולי סוכרת או לאנשים במצב של טרום סוכרת איננה מסובכת. דיאטה לחולי סכרת מורכבת ממזון רגיל שאפשר לקנות בכל מקום ובמחירים רגילים, ואינה דורשת הכנות מיוחדות. לפניכם כמה מזונות, שצריכתם באופן קבוע תסייע להוריד את רמות האינסולין והסוכר בדם, ותאפשר להקטין את מינוני התרופות, כולל האינסולין המוזרק באותם חולי סוכרת סוג 2 שלא הצליחו לאזן אותה.

דיאטה לסוכרתיים

דיאטה לסוכרתיים, אז מה אוכלים?

אם גם אתם רוצים לדעת וליישם איך לשמור על דיאטה עם סוכרת ולשפר את בריאותכם, תפנו לדר’ אולגה רז ותרשמו לקבוצות או לייעוצים אישיים ותשנו לכם את החיים: 0524266934 או 036094147 או צרו איתנו קשר עכשיו.