דיאטה לפי סוג דם – רוצים להאמין? אבל…

דיאטה לפי סוג דם – כל ההסברים

  1. דיאטה לפי סוג דם לא מוכחת מדעית. להפך הוא הנכון: לא הוכח שיש קשר בין סוג הדם ובין המזונות המועדפים.
  2. תתארו לכם שיש לכם סוג דם בו המזון העיקרי הוא בשר בקר. אז מה יעשו כל ההודים שיש להם סוג דם זה ושאסור להם לאכול בשר? ישמינו? לא נראה סביר.
  3. מה שאפשר להגיד על הדיאטה לפי סוג דם שכל ארבע המתכונות אינן מזיקים לבריאות, כלומר אם בסוג שם מסוים צריך לאכול בקר ואחר עוף, אין בזה חשיבות בריאותית.
  4. דיאטה לפי סוג דם ממליצה להימנע מאוכל שמן ואוכל מתוק. ברור שאם עושים זאת יורדים במשקל
  5. מי שמאמין בדיאטה לפי סוג דם, עצם אמונתו יעזור לו לשמור, עד שיתחשק לו לאכול משהו שלא רשום בדיאטה לפי סוג דם אישי שלו, ואז כמו בכל דיאטות הרזיה שמבוססות על הגבלות, יש סיכון לשבירת הדיאטה
  6. אני מציעה לשנות הרגלי התזונה, סגנון האכילה, קניית המזון ובישולו, כך שדיאטה מרשימת איסורים והגבלות תהפוך לדיאטה במובן הרחב של המילה – סגנון האכילה ותזונה נכונה.
  7. בדיאטה הלחם אוכלים את האוכל שאוהבים, אין מילה אסור, יש הבנה מה אפשר לאכול יותר, ומה פחות, איך לאכול במסעדות, באירועים, בנסיעות, איך לתכנן את האוכל כדי לא להיות רעבים, איך לארגן את הבית כדי שגם המשפחה תיהנה מאוכל טעים, בריא ולא משמין ואיך לרדת במשקל.

דיאטה לפי סוג דם

אם אתם רוצים לדעת וליישם איך לרדת במשקל ולשפר את בריאותכם, תפנו לדר’ אולגה רז ותרשמו לקבוצות או לייעוצים אישיים ותשנו לכם את החיים: 0524266934 או 036094147 או צרו איתנו קשר דרך האתר.