דיאטניות קליניות שלנו

פרופ' אולגה רז PhD, RD

פרופ’ אולגה רז הינה דיאטנית קלינית פורצת דרך ומפתחת דיאטת הלחם המהפכנית. היא בעלת תואר דוקטור במדעי בתזונה מטעם האוניברסיטה העברית ובעלת תארים נוספים בביולוגיה ובחינוך. היא כיהנה במשך שנים רבות כראש היחידה לתזונה ודיאטה במרכז הרפואי ת”א ע”ש סוראסקי (ביה”ח איכילוב) וראש המחלקה למדעי התזונה באוניברסיטת אריאל. פרופ’ רז מחברת ספרי תזונה מצליחים כולל רב המכר “לאכול לחם ולרזות”, מרצה בכנסים בארץ ובחו”ל ומנחה בתוכניות הטלוויזיה “מהיום דיאטה” בערוץ 10 ו”אולגה ואולגה” בערוץ 9 ובתוכנית הרדיו שלה ב”רדיו ללא הפסקה 103FM”.

 

דיאטניות יש הרבה – מה מיוחד בפרופ’ אולגה רז?

פרופ’ אולגה רז, אינה דיאטנית קלינית רגילה. חשיבתה פורצת הדרך ושיטות האבחון והטיפול היחודיות שהיא פיתחה במשך יותר מ-30 שנים בתחום התזונה והדיאטה הפכו אותה לגורו תזונה ובריאות יוצא דופן. רבים מרחבי הארץ, תיירים וסלבריטאים מגיעים אל הקליניקה שלה לקבל אבחון, יעוץ והכוונה. המטופלים שלה מדווחים כיצד הפגישות עימה שינו את חייהם גם מבחינת משקל ובריאות וגם מבחינת שינוי בגישה שלהם לאוכל, לגופם, לעצמם ולחיים.

פרופ’ אולגה רז הקדימה את זמנה בהבנת הצרכים של מטופליה והתאמת התזונה אליהם. היא הדיאטנית הקלינית הראשונה שטענה שיש לאכול כל 3-4 שעות ארוחות קטנות וכן שבדיאטות לסכרתיים ולהרזיה לא צריך להימנע מפחמימות אלא להיפך – לאכול דיאטה עשירה בפחמימות מורכבות כמו לחם, פסטה וקטניות. מתוך ההבנה של הצרכים הפיסיולוגיים וההעדפות התזונתיות של המטופלים ועל בסיס מחקרים שערכה בתחום פיתחה פרופ’ רז את שיטתה היחודית “דיאטת הלחם“. מאז הגיעו חוקרים רבים בעולם למסקנות דומות לשל פרופ’ אולגה רז וההמלצות של ארגוני הבריאות בארץ ובעולם חופפות את ההמלצות שנתנה פרופ’ אולגה רז עוד בשנות ה-90.

כיצד הדיאטנית הקלינית פרופ’ אולגה רז יכולה לעזור לך?

  • אבחון תזונתי ייחודי: את תהליך האבחון התזונתי הייחודי שלה פיתחה פרופ’ אולגה לאורך שנים ובו היא עורכת בירור מקיף הכולל בין השאר ריאיון אישי, ניתוח בדיקות דם, בירור תסמינים שונים (לדוגמא תסמינים במערכת העיכול, נשירה, עייפות, פצעים בפה, התכווצויות שרירים, קשיים בירידה במשקל ועוד), בירור הרגלים והעדפותתודות לניסיונה הרב ועבודתה עם רופאים מתחומים שונים פרופ’ אולגה רז מסייעת במידת הצורך בהפנייה לרופאים ולמטפלים הנכונים להשלמת בירור או קבלת טיפול לתופעות שמתגלות באבחון התזונתי.
  • התאמת תוכנית תזונה אישית: תוכנית התזונה מותאמת אישית לך בהתאם לאבחון התזונתי ובהתאם להמלצות העדכניות ביותר לפי עולם המחקר התזונתי. כמו כן במידת הצורך תנתן המלצה לתוספי תזונה שיכולים לסייע באיזון מחסורים או בטיפול בתסמינים מסוימים.
  • אימון תזונתי לשינוי (קואוצ’ינג): בנוסף לטיפול התזונתי האפקטיבי פרופ’ אולגה רז עובדת עם המטופלים שלה על שינוי הרגלים וצורת חשיבה בשיטה יחודית שהיא פיתחה. היא מסייעת לאתר מה הגורמים שעוצרים את השינוי ומספקת כלים לשנותם. האימון התזונתי חשוב ליצירת שינוי ארוך טווח ואפקטיבי.

הטיפול של פרופ’ אולגה רז שם אותך במרכז, בודק אותך בצורה מקיפה ויסודית ומספק לך תוכנית ייחודית הכוללת התייחסות לגוף, לנפש ולרגש כדי לקבל תוצאות אופטימליות וארוכות טווח.

אם גם אתם רוצים לדעת וליישם איך לרדת במשקל ולשפר את בריאותכםתפנו לדר‘ אולגה רז ותרשמו לקבוצות או לייעוצים אישיים ותשנו לכם את החיים: 052-4266934 או 03-6094147 או צרו קשר איתנו דרך האתר.