אודות ד”ר אולגה רז

ד”ר אולגה רז הינה דיאטנית קלינית פורצת דרך ומפתחת דיאטת הלחם המהפכנית. היא בעלת תואר דוקטור במדעי בתזונה מטעם האוניברסיטה העברית ובעלת תארים נוספים בביולוגיה ובחינוך. היא כיהנה במשך שנים רבות כראש היחידה לתזונה ודיאטה במרכז הרפואי ת”א ע”ש סוראסקי (ביה”ח איכילוב) וכראש המחלקה למדעי התזונה באוניברסיטת אריאל. ד”ר רז מחברת ספרי תזונה מצליחים כולל רב המכר “לאכול לחם ולרזות”, מרצה בכנסים בארץ ובחו”ל ומנחה בתוכניות הטלוויזיה “מהיום דיאטה” בערוץ 10 ו”אולגה ואולגה” בערוץ 9 ומנחה תוכנית רדיו מצליחה ב”רדיו ללא הפסקה 103FM”.

דיאטניות יש הרבה – מה מיוחד בד”ר אולגה רז?

ד”ר אולגה רז, אינה דיאטנית קלינית רגילה. חשיבתה פורצת הדרך ושיטות האבחון והטיפול היחודיות שהיא פיתחה במשך יותר מ-30 שנים בתחום התזונה והדיאטה הפכו אותה לגורו תזונה ובריאות יוצא דופן. רבים מרחבי הארץ, תיירים וסלבריטאים מגיעים אל הקליניקה שלה לקבל אבחון, יעוץ והכוונה. המטופלים שלה מדווחים כיצד הפגישות עימה שינו את חייהם גם מבחינת משקל ובריאות וגם מבחינת שינוי בגישה שלהם לאוכל, לגופם, לעצמם ולחיים.

ד”ר אולגה רז הקדימה את זמנה בהבנת הצרכים של מטופליה והתאמת התזונה אליהם. היא הדיאטנית הקלינית הראשונה שטענה שיש לאכול כל 3-4 שעות ארוחות קטנות וכן שבדיאטות לסכרתיים ולהרזיה לא צריך להימנע מפחמימות אלא להיפך – לאכול דיאטה עשירה בפחמימות מורכבות כמו לחם, פסטה וקטניות. מתוך ההבנה של הצרכים הפיסיולוגיים וההעדפות התזונתיות של המטופלים ועל בסיס מחקרים שערכה בתחום פיתחה ד”ר רז את שיטתה היחודית “דיאטת הלחם“. מאז הגיעו חוקרים רבים בעולם למסקנות דומות לשל ד”ר אולגה רז וההמלצות של ארגוני הבריאות בארץ ובעולם חופפות את ההמלצות שנתנה ד”ר אולגה רז עוד בשנות ה-90.

כיצד הדיאטנית הקלינית ד”ר אולגה רז יכולה לעזור לך?

  • אבחון תזונתי ייחודי: את תהליך האבחון התזונתי הייחודי שלה פיתחה ד”ר אולגה לאורך שנים ובו היא עורכת בירור מקיף הכולל בין השאר ריאיון אישי, ניתוח בדיקות דם, בירור תסמינים שונים (לדוגמא תסמינים במערכת העיכול, נשירה, עייפות, פצעים בפה, התכווצויות שרירים, קשיים בירידה במשקל ועוד), בירור הרגלים והעדפות. תודות לניסיונה הרב ועבודתה עם רופאים מתחומים שונים ד”ר אולגה רז מסייעת במידת הצורך בהפנייה לרופאים ולמטפלים הנכונים להשלמת בירור או קבלת טיפול לתופעות שמתגלות באבחון התזונתי.
  • התאמת תוכנית תזונה אישית: תוכנית התזונה מותאמת אישית לך בהתאם לאבחון התזונתי ובהתאם להמלצות העדכניות ביותר לפי עולם המחקר התזונתי. כמו כן במידת הצורך תנתן המלצה לתוספי תזונה שיכולים לסייע באיזון מחסורים או בטיפול בתסמינים מסוימים.
  • אימון תזונתי לשינוי (קואוצ’ינג): בנוסף לטיפול התזונתי האפקטיבי ד”ר אולגה רז עובדת עם המטופלים שלה על שינוי הרגלים וצורת חשיבה בשיטה יחודית שהיא פיתחה. היא מסייעת לאתר מה הגורמים שעוצרים את השינוי ומספקת כלים לשנותם. האימון התזונתי חשוב ליצירת שינוי ארוך טווח ואפקטיבי.

הטיפול של ד”ר אולגה רז שם אותך במרכז, בודק אותך בצורה מקיפה ויסודית ומספק לך תוכנית ייחודית הכוללת התייחסות לגוף, לנפש ולרגש כדי לקבל תוצאות אופטימליות וארוכות טווח.

אם גם אתם רוצים לדעת וליישם איך לרדת במשקל ולשפר את בריאותכם, תפנו לדראולגה רז ותרשמו לקבוצות או לייעוצים אישיים ותשנו לכם את החיים: 052-4266934 או 03-6094147 או צרו קשר איתנו דרך האתר.