חוגי הרזיה

ניסיתם כבר הרבה דיאטות ושיטות הרזיה?

מרגישים שקשה לכם לשמור על הדיאטה לבד?

חסרה לכם דמות מקצועית שתומכת בכם ועונה על השאלות המטרידות?

מחפשים מסגרת מקצועית ותומכת שתלווה אותכם בתהליך הירידה במשקל?

חוגי הרזיה בשיטת ד”ר אולגה רז – זה המקום בשבילכם!
מה תקבלו בחוגי הרזיה של ד”ר אולגה רז?
מפגשים אחד לשבוע, בהם מדברים על כל מה שמטריד אתכם בדיאטה, מה שרציתם לדעת ולא היה את מי לשאול. כמובן בכל מפגש נשקלים בצורה דיסקרטית וכן מדידת היקפים פעמים בכל סידרה. עושים דיון דינמי בין חברי הקבוצה לבין המנחה בו מעלים קשיים ובעיות ומספקים פתרונות מיידיים ויעילים, כאן ועכשיו. מקבלים טיפים ועצות. מתכוננים לחגים ולומדים איך לאכיל את המשפחה שלכם. וכמובן הדיאטנית המנחה מעבירה למשתתפים נושא “חם” הקשור לתזונה, בריאות והתנהגות.
מה מייחד את חוגי הרזיה של ד”ר אולגה רז מחוגי ההרזיה האחרים?
השיטה – שיטת דיאטת הלחם של ד”ר אולגה רז – דיאטה עשירה בפחמימות מורכבות כמו לחם, פסטה ועוד שכולנו אוהבים אך חוששים לאכול. דיאטה זו מורידה במשקל, משפרת מצב בריאותי ומעלה מצב הרוח. שיטת אולגה רז מוציאה סבל מהדיאטה.הקואוצ’ינג –בחוגי ההרזיה של ד”ר אולגה רז עובדים בשיטת קואוצ’ינג – אימון תזונתי קבוצתי – לשינוי ההרגלים וצורת החשיבה. אצלנו הופכים דיאטה לאורך חיים!המקצועיות – בחוגי ההרזיה של ד”ר אולגה רז מנחת החוג היא ד”ר אולגה רז עצמה או דיאטניות קליניות שעברו הכשרה אצל ד”ר אולגה רז. בגלל המקצועיות, לדיאטניות של חוגי ההרזיה שלנו היכולת לתת לכם מענה מקצועי ותמיכה לכל אורך התהליך כולל הפניה לבדיקות דם נחוצות, התאמת תוספי תזונה, מתן כלי להתמודדות עם משברים.אתם מוזמנים להתנסות בעצמכם בחוגי ההרזיה שלנו בכל אחד מסניפינו בארץ – תל אביב- מרכז ויצמן (סניף ראשי), רמת אביב, נתניה, חולון, ראשון לציון ופתח תקווה.

אם גם אתם רוצים לדעת וליישם איך לרדת במשקל ומעוניינים בחוגי הרזיה, תפנו לדר’ אולגה רז ותרשמו לקבוצות או לייעוצים אישיים ותשנו לכם את החיים: 0524266934 או 036094147 או צרו איתנו קשר עכשיו.