ענת כהן

ענת כהן, בת 35 מעמק חפר, השתתפה בקבוצת הרזיה של אולגה רז לפני 3 שנים, ירדה במשקל תוך 8 חודשים מ-105 ק”ג ל-58 ק”ג, שומרת עד משקלה עד היום, ואף ירדה עוד 3 ק”ג. ירדה במידות הבגדים ממידה 52 למידה 38:

“התחלתי להרגיש שאני באמת יורדת במשקל אחרי 15 הק”ג הראשונים, לפני כן לא ראיתי את הירידה. הייתי כל כך עגולה שממש לא הרגשתי את הירידה.  ניסיתי בעבר מיליון דיאטות. התחושות הבולטות שלי בדיאטות היו עונש, סבל, רעב, חיפוש אחרי אוכל, אבוד אושר בסיסי, תחושה שלא אוכל להמשיך עוד בצורה כזאת.

“בזכות דיאטת הלחם הכל נהיה שונה לגמרי. הדבר החשוב ביותר שקרה לי היה לאכול לחם ולאכול כל 3-4 שעות. אני מאוד אוהבת לחם, ובכל הדיאטות האחרות אסרו עלי לאכול אותו. בדיאטת הלחם לא הרגשתי שאני בדיאטה בכלל, לא הייתי רעבה, לא סבלתי, זה התאים לחיים שלי. היום אני יודעת שאני יכולה לאכול כמעט הכל, בכמויות קטנות,וגם אם אני חורגת מדי פעם, אני לא שונאת את עצמי, לא מענישה את עצמי אלא חוזרת ללחם שלי.

“מאז שירדתי במשקל, החיים שלי השתנו מקצה לקצה. הפסקתי להיות פח הזבל של הילדים שלי, בחיים יותר לא אוכל את שאריות האוכל שלהם. למדתי ליהנות מהאוכל ולא מהמחשבות על האוכל. את כל השאריות אני נותנת לשכנים. במקום לזלול אני עושה דברים אחרים, שתמיד חלמתי עליהם ולא העזתי לעשות, כמו טיפוס הרים, וגם סרפינג – בבגד ים!!!

“שיניתי את האוכל בבית. אין יותר ארגזים של ממתקים וחטיפים. הילדים שלי אוכלים אוכל מצוין ולא משמין, אני לא רוצה שהם יהיו שמנים.”

“כשאני רואה את הצילומים הישנים שלי, אני לא מאמינה שזאת אני, כאילו זה אדם אחר.  כשאני אוכלת בחברת אנשים אחרים ורואה כמה הם אוכלים, אני אומרת לעצמי: אלוהים, בחיים לא אוכל יותר כך.  אני מאושרת בחיים החדשים שלי, ומעבירה לאנשים אחרים את מה שאולגה רז לימדה אותי.”
תודות מהעולם