מתכונים דיאטטים

מתכונים דיאטטים של דיאטת הלחם של אולגה רז – טעימים, פשוטים להכנה ובריאים – לכל המשפחה. מספרה של אולגה רז “מרזים עם אולגה רז”

אוהבים פחמימות? פוחדים להשמין? מתברר שאפשר לעשות דיאטה ולאכול פחמימות ולרדת במשקל. תלוי מה וכמה. פחמימות מעלות את רמת הסרוטונין במוח. סרוטונין הנו נוירוטרנסמיטר, המשפיע על פעילויות רבות בגוף. כשרמתו גבוהה אנו מרגישים מסופקים, מאושרים, רגועים, לא רעבים ולא כמהים למתוק. כשרמתו יורדת, אנו מרגישים מצוברחים עד כדי דיכי, ישנוניים ביום וחסרי שינה בלילה, לא מרוכזים, רעבים וכמהים לפחמימות ובמיוחד למתוק. לא פלא שמי שנמנע מפחמימות עלול לפתח “רעב” בלתי ניתן לשליטה לממתקים.

להלן מספר מתכונים דיאטטים המורכבים מפחמימות, העוזרים לסרוטונין לעלות. הם נלקחו מספרה של אולגה “מרזים עם אולגה רז”. אפשר לאכול גם ללא חימום.

רשימת מתכונים דיאטטים:

סלטי ותבשילי ירקות:

פשטידות וחביתות ירק:

קינוחים ומנות מתוקות :

מרקים :

מתכוני כריכים:

עיקריות :

שונות :

  זה הזמן לנצל את כוחה של הקבוצה בשיתוף עם הידע הרב בשיטת אולגה רז. לרדת במשקל בכיף ולעבור לאורח חיים בריא יותר. מלא/י את הטופס הבא ונחזור אליך לפרטים נוספים ללא כל התחייבות מצדך.
ואם גם אתם רוצים ללמוד להכין אוכל בריא, טעים ולא משמין עבורכם ועבור בני משפחותיכם, תפנו לדר’ אולגה רז ותרשמו לקבוצות או לייעוצים אישיים ותשנו לכם את החיים: 0524266934 או 036094147 וצרו איתנו קשר עכשיו