ארוחות בקבוצות הרזיה שלנו

אחד הדברים שקשים לאנשים בדיאטה זה לתכנן כל ארוחה מחדש, לבחור מזונות נכונים ולספור קלוריות. בהחלט יש חשיבות לבחירת מזונות נכונים ולהקפדה על תדירות וכמות המזון בארוחות כדי לשמור על המשקל אבל כמה אפשר להתעסק עם זה ולחשב? במיוחד בשביל זה בקבוצות הרזיה בונים לכם תוכנית תזונה שמתאימה לצרכים שלכם והבונוס? בקבוצות הבוטיק שלנו – אתם לא צריכים לספור קלוריות.

בניית התוכנית התזונתית

כל משתתף של קבוצות הרזיה מקבל תוכנית תזונה בשיטת דיאטת הלחם המהפכנית. בתוכנית מוסבר לו כמה ארוחות מומלץ לאכול ביום ומה מומלץ שיכילו. התוכנית מאפשרת החלפות וגיוונים רבים בהתאם לבחירת המשתתף. כך מי שאוהב בעיקר כריכים או שאינו אוהב לבשל יכול להתמקד בכריכים מגוונים, מי שאוהב תבשילים יכול להכין לעצמו פסטות, גריסים, מרקי קטניות, מוקפצים וכן הלאה. הכיף הגדול הוא שלומדים להשתמש בקלות בתחליפי לחם פשוטים כך שכל ספירת הקלוריות מיותרת עבור המשתתפים בקבוצות הרזיה שלנו.

בחירת המזונות המתאימים

ישנה חשיבות לבחירת המזונות הנכונים וזה נלקח בחשבון כאשר בנינו את תוכנית התזונה עבור משתתפי קבוצות הרזיה שלנו. התוכנית בנויה ממזונות עשירים בפחמימות מורכבות כמו לחם קל, פסטה, גריסים וקטניות בעלי מדד גליקמי נמוך כלומר לא מעלים במהירות את רמות הסוכר בדם. המטרה היא לשמור על רמות סוכר ואינסולין מאוזנות ולהעלות רמות סרוטונין במח מה שמקנה תחושת שובע ומפחית חשק למתוק. בנוסף היא מכילה את כל המזונות האחרים כמו ירקות, דגים, עופות, ביצים, מוצרי חלב דלי שומן וכו’ כך שאתם מקבלים את כל רכיבי התזונה החשובים.

ומה עוד?

תוכנית תזונתית היא בסיס של קבוצות הרזיה אבל היא לא מספיקה לבדה. הקבוצות מספקות ידע תזונתי, תמיכה, ליווי ועידוד ועבודה על שינוי הרגלים ודפוסי חשיבה מכשילים. כל אלו מפתחות חשובים להצלחה בתהליך של ירידה במשקל ושמירה עליו לאורך זמן.

אם גם אתם רוצים לדעת וליישם איך לרדת במשקל ולשפר את בריאותכם, תפנו לדר’ אולגה רז ותרשמו לקבוצות או לייעוצים אישיים ותשנו לכם את החיים: 0524266934 או 036094147 או צרו איתנו קשר דרך האתר.