אם לא אוכלים – לא יורדים!

אנשים רבים חושבים שאם לא אוכלים אז יורדים במשקל אבל זה לא תמיד נכון. זה נכון אולי בגילאים הצעירים מאוד אבל בהמשך החיים זה נהיה הפוך. ברגע שנמנעים מאוכל הגוף עובר למסלול חסכון – בלוטת התריס עובדת יותר לאט, חילוף החומרים קצת יורד. זה הכל בגבול הנורמה אבל אם עושים הרבה דיאטות זה יכול להוביל לפגיעה לטווח ארוך יותר. אם מתחילים לאכול פחות מדי עלולים לעצור את הירידה במשקל ואף לעלות! מה עושים במקרים כאלה? אוכלים יותר כי אז הגוף מתחיל ירידה במשקל. הגוף הוא חסכוני, הוא לא רוצה סטרס השרדותי ולכן הוא עוצר ירידה במשקל במצבים שאין אוכל. אנחנו זקוקים למספיק אנרגיה כדי לשרוד כי אנחנו כל הזמן שורפים אנרגיה, כל הזמן שאנחנו חיים, נושמים, מערכות הגוף פעילות חשוב לא להמנע מאוכל ולאכול כמה שצריך כי אוכל הוא דלק חיוני למילוי הפונקציות הבסיסיות של הגוף. מצד שני גם לא צריכים לאכול יותר מדי כדי למנוע עליה במשקל. כמובן שמה שכן תמיד כדאי להוריד זה עודפים מיותרים כמו עוגיות, עוגות, גלידות ושאר חטיפים.

 שייקים – כן או לא?

ממש ממש לא! שייקים זה טרנד מאוד חזק באינטרנט ובמסעדות. למה צריך את זה? מי שיש לו שיניים לא צריך שיטחנו לו את הירקות והפירות שלו. בשייק אחד כזה ששמים 3 פירות בכל פרי יש כ2 כפיות סוכר אז שותים בבת אחת 6 כפיות סוכר. לא היה עולה בדעתכם לשים בקפה 6 כפיות סוכר נכון? העדיפו נוזלים ללא סוכר כמו מים, תה, קפה, חליטות וכו’ ואת הירקות והפירות פשוט תאכלו כמו שנועדתם לעשות.

http://103fm.maariv.co.il/programs/Media.aspx?ZrqvnVq=GGMIIH&c41t4nzVQ=KG

אם אתם רוצים לדעת וליישם איך לרדת במשקל ולשפר את בריאותכם, תפנו לדר’ אולגה רז ותרשמו לקבוצות ותשנו לכם את החיים: 0524266934 או 036094147 או צרו איתנו קשר דרך האתר.