איך לרזות?

ד”ר אולגה רז מגלה לכם איך לרזות
רוצים לרזות ולא מצליחים? ניסיתם אינספור דיאטות ואתם כבר מרגישים מיואשים? נמאס לכם שכשאתם בדיאטה אתם מרגישים עייפים ורגזניים? אל תתייאשו, יתכן שאתם פשוט לא עושים דיאטה שנכונה לכם. כדאי שתכירו את שיטת דר’ אולגה רז להרזיה ותזונה בריאה, הידועה גם בתור דיאטת הלחם – דיאטה קלה להרזיה בטוחה.

איך לרזות? פשוט לאכול פחות?

מי לא רוצה לדעת איך לרזות ? כולנו יודעים שלרזות זה לא דבר כל כך פשוט ועם מגוון הדיאטות שצצות בכל יום קשה להבדיל בין דיאטות שיכולות לסייע לנו לתהליך ההרזיה לבין דיאטות שהן סתם טרנד חולף ולא מועיל. ד”ר אולגה רז פיתחה שיטת הרזיה המבוססת על דיאטת הלחם ומשלבת טיפול תזונתי קליני עם קואוצ’ינג (אימון) תזונתי. השיטה מיושמת ביעוצים אישיים ובמפגשים קבוצתיים בקבוצות הרזיה.  בשיטת אולגה רז לומדים בדיוק מה לאכול, מתי לאכול ואיך לאכול ובמילים אחרות פשוט לומדים איך לרזות בצורה הנכונה ביותר. היתרונות בשיטה זו היא שהיא דיאטה קלה לביצוע והיא מתבססת על עקרונות חשובים להצלחה של דיאטה והם שאסור לסבול, אסור להיות רעבים, לא צריך לספור קלוריות ובניגוד להרבה דיאטות אחרות – עובדים עם הגוף ולא נגדו! בשיטת אולגה רז הדיאטה קלה ונעימה.
חשוב לדעת שבניגוד למה שחשבו בעבר, לא מספיק להפחית את צריכת הקלוריות ולאכול כמה שפחות, חשוב לדעת איך לרזות. לעיתים לאחר ירידה במשקל ישנו רפיון של העור ולכן במקרים אלו יהיה צורך בניתוח מתיחת בטן. כאשר עובדים עם הגוף ומספקים לו את המזון שהוא צריך בתדירות הנכונה, זה מאפשר ירידה במשקל ושמירה עליו לאורך זמן. לעומת זאת אם צורכים מעט מדי מזון או מונעים מהגוף מזון לפרקי זמן ארוכים אז ההרזיה תהיה איטית יותר, תהיה פגיעה בחילוף החומרים וכמובן שלא ניתן יהיה להמשיך את הדיאטה לאורך זמן. בסופו של דבר אם סובלים בדיאטה , במוקדם או במאוחר נשברים, עולים שוב במשקל, בדרך כלל בתוספת “ריבית” ונותרים עם הרגשה רעה של כשלון כך שלא רוצים להתחיל מחדש.

איך לרזות וליהנות עם שיטת אולגה רז

כמו שכבר הבנתם דיאטה והרזיה לא חייבות להיות עינוי ואפשר ליהנות מדיאטה קלה ומהנה , לרדת במשקל ולשמור עליו לאורך זמן. כדי ללמוד איך לרזות כדאי להקפיד על כמה עקרונות תזונתיים חשובים :

1. לא להגיע למצבי רעב : חשוב לאכול כל 3-4 שעות ארוחה קטנה, במשך כל שעות העירות, אפילו בלילה וגם אם לא רעבים. הסיבה – במצבי רעב גם סובלים וגם בסופו של דבר כשמגיעים לארוחה מתנפלים ואוכלים יותר וגם הגוף נכנס למצב של שמירה וחסכון של קלוריות.

2. לאכול מזון עשיר בפחמימות מורכבות : דיאטת הלחם מבוססת בעיקר (אבל לא רק) על פחמימות מורכבות כמו לחם, פסטה, גריסים וכדומה – הן גם מספקות תחושה של שובע לאורך זמן וגם מעלות את רמות הסרוטונין במח וכך מעודדות תחושת שובע ממושכת וגם שיפור במצב הרוח (מנגנון דומה לפרוזק) וגם מקטינות או מעלימות לחלוטין את הכמיהה למתוקים – שוברי דיאטות קלאסיים .

3. לאכול מכל קבוצות המזון : דיאטת הלחם היא דיאטה קלה שניתן להתמיד בה לאורך זמן לי סבל , בין השאר מאחר והיא מעודדת צריכה של מגוון מזונות כולל דגנים וקטניות, בשרים, עופות, דגים, ביצים, ירקות ומוצרי חלב רזים.

4. להקפיד על שתיית נוזלים לא ממותקים לאורך היום.

כדי ללמוד איך לרזות בשיטת ההרזיה של אולגה רז, ללמוד את כל העקרונות התזונתיים של השיטה ולקבל את כל הכלים הדרושים להרזיה ושמירה על המשקל, כולל אימון תזונתי, וכלים לזיהוי “מלכודות” שאנו נופלים בדרך, הרגלים לקויים, דפוסי חשיבה מכשילים וכלים להתמודדות עם פיתויים וסיטואציות שונות מומלץ לפנות לטיפול תזונתי בשיטת אולגה רז במסגרת יעוצים אישיים או קבוצות הרזיה.

רוצים לדעת יותר על דיאטת הלחם ושיטת ההרזיה של ד”ר אולגה רז?
פנו לדר’ אולגה רז ותרשמו לקבוצות בטלפון 0524266934 או 036094147 או צרו איתנו קשר עכשיו לקבלת פרטים נוספים.