דיאטנית

מיהי הדיאטנית הקלינית ד”ר אולגה רז?

דיאטנית

ד”ר אולגה רז היא דיאטנית קלינית וחוקרת, בעלת תואר דוקטור למדעי התזונה מטעם האוניברסיטה העברית בירושלים ובעלת תארים נוספים בביולוגיה ובחינוך.ד”ר רז היא מהמומחיות המובילות בתחום התזונה והדיאטה בישראל, מחברת ספרי תזונה מצליחים כולל רב המכר “לאכול לחם ולרזות”, מרצה בכנסים בארץ ובחו”ל, ראש תחום תזונה קלינית במרכז האוניברסיטאי אריאל, מנכ”לית “מרכז רז להרזיה ולתזונה בריאה”, אורחת קבועה בתוכנית הטלוויזיה “הבוקר של דנה” בערוץ 2 ומנחת תוכנית רדיו מצליחה ב”רדיו ללא הפסקה” 103FM.

דיאטניות יש הרבה, מה היחוד של ד”ר אולגה רז?

ד”ר אולגה רז אינה דיאטנית קלינית רגילה, חשיבתה פורצת הדרך ושיטות האבחון והטיפול היחודיות שהיא פיתחה במשך יותר מ-30 שנים בתחום התזונה והדיאטה הפכו אותה לגורו תזונה יוצאת דופן. רבים מרחבי הארץ ,תיירים וסלבריטאים מגיעים אל הקליניקה שלה לקבלת אבחון, יעוץ והכוונה. מטופלים רבים מדווחים כיצד הפגישה עם ד”ר רז שינתה את חייהם ואת גישתם לאוכל, לגוף, לעצמם ולחיים בצורה שלא האמינו שתתכן.

ד”ר אולגה רז הקדימה את זמנה בהבנת הצרכים של מטופליה והתאמה של התזונה אליהם. היא הדיאטנית הקלינית הראשונה שטענה שיש לאכול כל 3-4 שעות ארוחות קטנות ושלסוכרתיים ולאנשים שרוצים לרדת במשקל לא צריך להמנע מפחמימות אלא להיפך – לאכול דיאטה עשירה בפחמימות מורכבות כמו לחם ופסטה. מתוך הבנה זו של הצרכים התזונתיים של האדם ועל בסיס מחקרים שערכה בתחום פיתחה ד”ר אולגה רז את שיטתה היחודית “דיאטת הלחם”. מאז הגיעו חוקרים רבים ודיאטניות קליניות בעולם למסקנות דומות לשל ד”ר אולגה רז וההמלצות של ארגוני הבריאות והתזונה בארץ ובעולם חופפות את ההמלצות שנתנה ד”ר אולגה רז עוד בשנות ה-90.

איך הדיאטנית הקלינית ד”ר אולגה רז יכולה לעזור לך?

ד”ר אולגה רז מתאפיינת ביכולת הבחנה ואבחנה יוצאת דופן אותן היא פיתחה לאורך השנים בעבודתה כדיאטנית קלינית באופן מיוחד ושונה מדיאטניות קליניות אחרות. בתהליך האבחון שעורכת ד”ר רז היא עורכת בירור מקיף הכולל ריאיון אישי וניתוח בדיקות דם. היא מאתרת תסמינים שונים כגון : עייפות, סחרחורות, נשירת שיער, בעיות בשינה, ציפורניים שבירות, פצעים בפה, התכווצויות שרירים, כאבי ראש, קושי בירידה במשקל ועוד, מסייעת באיתור הקשרים הנסתרים לתזונה, לאיזון ולטיפול בתסמינים.

ד”ר אולגה רז לא מסתפקת בטיפול תזונתי כדיאטנית קלינית אלא גם עושה קואוצ’ינג – אימון תזונתי לשינוי הרגלים וצורת החשיבה. אם גם לך נמאס לעבור מדיאטנית לדיאטנית, מדיאטה לדיאטה וכל פעם לעלות שוב במשקל הגיע הזמן להגיע לד”ר אולגה רז ולגלות איך להפוך את הרצון לרדת במשקל למציאות ולעבור הרפתקה מרתקת של שינוי באוכל, במשקל, בחשיבה, בגישה ובחיים.

אם גם אתם רוצים לדעת וליישם איך לרדת במשקל ולשפר את בריאותכם, תפנו לדר’ אולגה רז ותרשמו לקבוצות או לייעוצים אישיים ותשנו לכם את החיים: 0524266934 או 036094147 או צרו איתנו קשר עכשיו.