תודות

עדויות מצולמות

קבוצות הרזייה

אפרת דוק – סכרת

מכתבי תודה

“רציתי לומר לך תודה.
התחלתי את הדיאטה שלך ב-20.01.09, במשקל 96 ק”ג, היום אני שוקלת 76 ק”ג ועדיין ממשיכה בדרך להוריד עוד 10 ק”ג ונהנית מכל רגע!!! אני אוכלת מה שאני אוהבת – לחם. אני לא רעבה והכי חשוב- אני אוכלת אוכל טעים ובריא. מעולם לא החזקתי כל כך הרבה זמן עם תפריט. אני מודה לאל על כך שקניתי את הספר הזה. אני גרה בקריית השרון ויש לי כאן עסק קטן, לכן המון נכנסו לעניין וקנו את הספר בהמלצתי. יש לי אפילו לקוחה שהיא דיאטנית ואני מתייעצת איתה אם יש לי איזה שהיא בעיה.  אולגה רז תודה רבה לך, בזכות הדיאטה הזו אני הגשמתי את חלומי ואני מתענגת על המחמאות.  חיזקי ואמצי.
רחל

“אולגה, רציתי להודות לך על הדיאטה שלך. לפני שנה וחצי הגעתי אליך מאוד סקפטית ובעלת עודף משקל. הצלחתי לראשונה בחיי לרדת במשקל מבלי לרעוב וסוף סוף בגיל 34 הגעתי לתזונה נבונה, נכונה וכזו שמתאימה לי לצרכים של הגוף והנפש שלי. כרגע אני בהריון מתקדם (36 שבועות) ומתעתדת לבוא לבקרך לאחר הלידה הצפויה. עד עתה עליתי 15 ק”ג וכשהתחלתי את ההריון שקלתי 71 ק”ג המתפרסים על מטר שבעים. תודה רבה על התמיכה והעזרה.”
מיכל

“אולגה היקרה שלום רב!
בחודש מאי בערך התקשרתי אלייך לתוכנית ברדיו , ציינתי שעברתי כריתה מלאה של בלוטת התריס ואני אמא לילדים ולא מצליחה לרדת במשקל עם דיאטות. נתת לי מספר טיפים והתוצאות היו מדהימות. רזיתי, ברוך ה’, כ – 9 קילוגרמים ב – 3 חודשים.  היה לא פשוט בכלל בהתחלה, כמעט התייאשתי, אבל לא ויתרתי.  אני מאד מודה לך. תבורכי מפי עליון. ואני מאחלת לך כשכשם שאת עושה הרבה חסד לאחרים הקדוש ברוך ישלם לך כגמולך ושתזכי להרבה בריאות ואריכות ימים ושנים. שנה טובה ומתוקה.
נגה גבאי

“קניתי את הספר לאכול לחם ולרזות ואני מאוד מפיקה תועלת ואני מברכת אותך אולגה על הספר. סוף סוף מצאתי דרך לרזות בלי הענשה עצמית ובלי להרעיב את הגוף, כל הכבוד, ישר כוח, ממליצה בחום על הספר כנכס.”
ורדה

“ברצוני להודות לאולגה רז על הספר שכתבה לאכול לחם ולרזות בשבילי זה התנ”ך שלי. ירדתי באמצעות הדיאטה שלה 9 ק”ג בחודשיים וחצי ואאמץ את הדיאטה הזו כאורח חיים. תודה ושנה טובה.”
לבנה

“לאולגה רז שלום רב,
רציתי מאד להודות לך. אני בת של מטופלת שלך, נדיה חסין, וליוויתי תמיד את אמי לפגישותיה אתך בתל-אביב.  בעין מאד מקצועית , אבחנת בראיה בלבד,שמאזן המינרלים שלי לא תקין. בעקבות הצעתך לבדיקות ,VITAMIN D 25-OH  וFERRITIN בדם, ולאחר מכן הצעתך הדחופה לבדיקת צפיפות העצם, הגעתי, שוב בהצעתך, לפרופסור יוסי וייסמן באיכילוב, ולד”ר יאיר ירושלמי.
תודה רבה, רבה אולגה!
אמא מוסרת לך הרבה תודה גם. התרשמתי מאד מהמסירות שאת מטפלת בה, ומתבונתך האנושית, בנוסף למקצועיות שלך, ולשיטתך שנראית לי מאד חכמה. אמא עכשיו רזתה 6 ק”ג, ואנו מקוות לראותך שוב בקרוב, לאחר ההפסקה המתודית שאמא לקחה.

תודה אולגה, אני מעריכה מאד שהתערבת, והערת לי לגבי המשקל הנמוך שלי ולגבי חשדך במאזן המטבולי הלא תקין שלי, ולאחר מכן בניתוח תוצאות הבדיקות הרפואיות, למרות שרק נלוויתי למטופלת שלך, ולא הייתי בעצם מטופלת . בזכותך אוכל להמשיך להיות טבעונית מאהבת בעלי חיים, וגם לחיות בעצמי!
מודה לך מכל הלב, וחג עצמאות שמח!
לורה חסין

ענת כהן, בת 35 מעמק חפר, השתתפה בקבוצת הרזיה של אולגה רז לפני 3 שנים, ירדה במשקל תוך 8 חודשים מ-105 ק”ג ל-58 ק”ג, שומרת עד משקלה עד היום, ואף ירדה עוד 3 ק”ג. ירדה במידות הבגדים ממידה 52 למידה 38:

“התחלתי להרגיש שאני באמת יורדת במשקל אחרי 15 הק”ג הראשונים, לפני כן לא ראיתי את הירידה. הייתי כל כך עגולה שממש לא הרגשתי את הירידה.  ניסיתי בעבר מיליון דיאטות. התחושות הבולטות שלי בדיאטות היו עונש, סבל, רעב, חיפוש אחרי אוכל, אבוד אושר בסיסי, תחושה שלא אוכל להמשיך עוד בצורה כזאת.

“בזכות דיאטת הלחם הכל נהיה שונה לגמרי. הדבר החשוב ביותר שקרה לי היה לאכול לחם ולאכול כל 3-4 שעות. אני מאוד אוהבת לחם, ובכל הדיאטות האחרות אסרו עלי לאכול אותו. בדיאטת הלחם לא הרגשתי שאני בדיאטה בכלל, לא הייתי רעבה, לא סבלתי, זה התאים לחיים שלי. היום אני יודעת שאני יכולה לאכול כמעט הכל, בכמויות קטנות,וגם אם אני חורגת מדי פעם, אני לא שונאת את עצמי, לא מענישה את עצמי אלא חוזרת ללחם שלי.

“מאז שירדתי במשקל, החיים שלי השתנו מקצה לקצה. הפסקתי להיות פח הזבל של הילדים שלי, בחיים יותר לא אוכל את שאריות האוכל שלהם. למדתי ליהנות מהאוכל ולא מהמחשבות על האוכל. את כל השאריות אני נותנת לשכנים. במקום לזלול אני עושה דברים אחרים, שתמיד חלמתי עליהם ולא העזתי לעשות, כמו טיפוס הרים, וגם סרפינג – בבגד ים!!!

“שיניתי את האוכל בבית. אין יותר ארגזים של ממתקים וחטיפים. הילדים שלי אוכלים אוכל מצוין ולא משמין, אני לא רוצה שהם יהיו שמנים.”

“כשאני רואה את הצילומים הישנים שלי, אני לא מאמינה שזאת אני, כאילו זה אדם אחר.  כשאני אוכלת בחברת אנשים אחרים ורואה כמה הם אוכלים, אני אומרת לעצמי: אלוהים, בחיים לא אוכל יותר כך.  אני מאושרת בחיים החדשים שלי, ומעבירה לאנשים אחרים את מה שאולגה רז לימדה אותי.”
תודות מהעולם

“היי אולגה,
התחלתי את דיאטת הלחם ביום שני ועד כה אני ממש נהנית ממנה. אני מרגישה נפלא. ובנוסף הורדתי 2 ק”ג ב-4 ימים. אני ממש עוקבת אחר התפריט לדוגמא של שלב אחד. אני לא מצטיינת בדיאטות בגלל שקשה לי להחליט מה לאכול אבל אני ממש נהנית מאיך שזה גורם לי להרגיש ואני רוצה לדבוק בדיאטה הזו. תודה רבה”
שריל

“שלום אולגה,
קראתי עליך ועל ספרך לראשונה בניוזלטר ישראלי של המאה ה-21 שקיבלתי מאחר ואני עובד בארה”ב מטעם מכון וייצמן. בדיוק עברתי התקף לב בדצמבר והייתה לי מוטיבציה גבוהה מאוד לשפר את הגזרה ובנוסף, אני אוהב לחם. כך שנהניתי מאוד לנסות את הדיאטה. היא עובדת מצוין בשבילי וירדתי כ-6 ק”ג. סיפרתי למקורביי והם מנסים את הדיאטה גם כן ויש להם תוצאות מדהימות. אפילו אשתי (בד”כ סקפטית) מנסה את זה. אז…אנא הרשי לי להודות לך על תוכנית שנראה שאני באמת יכול לחיות איתה. איחולים לבביים”
סטיבן וחברים

“גברת רז היקרה,
ראשית אני רוצה לברכך ולהודות לך על ספרך המצוין “דיאטת הלחם” שהציל את חיי. בעברי היית בולימית , צמתי , זללתי והשתמשתי במשלשלים ומשתנים. התחלתי בדיאטת הלחם לפני חודש ואני מסתדרת מצוין. לחם הוא אחד המזונות האהובים עלי ותודות לדיאטה שלך אני לא מרגישה אשמה יותר, אני מרגישה נפלא ,הפסקתי להשתמש בתרופות שציינתי והיחסים שלי עם אוכל משתפרים מיום ליום. קיבלתי השראה מקריאת מאמר על ספרך. אני גרה באירופה ולא יכולתי להשיג כאן את ספרך אז הזמנתי אותו מארה”ב ומאותו רגע החלטתי להתגבר על הסיוט ששמו בולימיה. הבנתי שמה שהכניס אותי למעגל האכזר של המחלה היה הרצון לאכול יותר מ-3 ארוחות ולאכול גם פחמימות ולחם בכל ארוחה אבל עקב הפרופגנדה נגד פחמימות דיכאתי את עצמי וכשמדכאים צורך – נוצרת אובססיה. תודה לך”
זניה

“אני בת 74 ולא בעודף משקל מאוד גדול אבל הכולסטרול והטריגליצרידים שלי מאוד גבוהים למרות שאני לוקחת תרופות לכולסטרול. בנוסף אני סובלת ממחלת פרקים שבגללה אני נוטלת פרדניזון כבר במשך שנה. עליתי כ-4.5 ק”ג במהלך השנה הזו והיה לי תיאבון עצום. הבנתי שאני צריכה לנסות את דיאטת הלחם וכך עשיתי. אני בדיאטה כבר 3 חודשים במהלכם הספקתי לבקר במלונות ובחו”ל עם שפע אוכל בלתי רגיל. מאז שאני בדיאטת הלחם אני יכולה לומר בכנות שאני כבר לא גוועת אלא מרגישה טוב עם תאבון נורמלי. זה מאפשר לי לבחור את המזונות שלי ולהנות מאכילה בעוד שאני יורדת במשקל, לאט אבל בטוח. איבדתי 13 פאונדס למרות הפרדניזון ואני נראית נהדר, יש לי מלתחה “חדשה” לגמרי המורכבת מבגדים ישנים שלי ששוב מתאימים לי. לראשונה בחיי רמות הכולסטרול שלי ירדו ל-160 – ירידה של 40 יחידות ורמות הטריגליצרידים שלי ירדו בכ-100 יחידות. מדהים! באופן טבעי אני אמשיך בדיאטה מאחר ואני אוהבת לחם וירקות ונהנית מהרבה ארוחות קטנות. הדיאטה הזו מיועדת לי. דיברתי עם אנשים רבים לגביה ורבים מהם רכשו את ספרך וגם הם מבצעים את הדיאטה, חשים טובים יותר ויורדים במשקל. אינסוף תודות.”
מרלין

אולגה שלום…
שמי מנחם בן 21
גדלתי בתור נער שמן עד שיום אחד בגיל 18 נפל לחיקי מין עיתון בריאות שדפדפתי בו מתוך שיעמום
באחד העמודים מצאתי כתבה על הדיאטת לחם הנפלאה שלך
והחלטתי לנסות אותה….כיום אני שוקל 30 קילו פחות וזה הפך לדרך ושגרת חיי…ובעקבותיי גם שאר משפחתי התחילה את הדיאטת לחם שלך,וכבר התחלנו לראות תוצאות חיוביות
וכל זה כמובן בעזרתך…אני רק רוצה להודות לך על זה שבזכותך הפכתי לאדם אחר…תודה תודה תודה
מנחם טל
לפרטים נוספים מלא/י את פרטייך בטופס ללא כל התחייבות מצדך ואנו נחזור עם פרטים מדויקים

אם גם אתם רוצים לדעת וליישם איך לרדת במשקל ולשפר את בריאותכם, תפנו לדראולגה רז ותרשמו לקבוצות או לייעוצים אישיים ותשנו לכם את החיים עכשיו: 0546603800 או 036094147 או צרו קשר איתנו דרך האתר.