קבוצות הרזיה

קבוצות הרזיה בשיטת “דיאטת הלחם” של ד”ר אולגה רז.

קבוצות הרזיה יש הרבה, מה מיוחד בקבוצות הרזיה בשיטת ד”ר אולגה רז?

 • השיטה המהפכנית והאפקטיבית – קבוצות הרזיה בשיטת ד”ר אולגה רז משתמשות ב”דיאטת הלחם” הינה שיטה יחודית ומהפכנית שהולכת עם הגוף ולא נגדו וכך מאפשרת הרזיה עם תוצאות לאורך זמן.
 • המקצוענות והאיכות – בניגוד לקבוצות הרזיה רבות שבהן המנחה הוא אדם ללא הכשרה מקצועית שפשוט עבר את החוויה האישית של הרזיה, אצלנו כל המנחות הינן דיאטניות קליניות שעברו הכשרה מיוחדת אצל ד”ר אולגה רז ולמדו ממנה את שיטתה. לדיאטניות שלנו יש את הידע והניסיון הנדרש כדי להתאים את התפריט לצרכים בריאותיים יחודיים (כגון היריון, הנקה, דיאטה צמחונית, טבעונות וכן בעיות בריאות כמו צליאק, סוכרת עם/ללא אינסולין, מחלות מערכת עיכול ועוד), הידע שהן מעבירות בדוק ואמין ויש להן את הכלים הדרושים כדי לעזור לכם לעשות שינוי אמיתי שילך איתכם לאורך זמן.
 • אימון תזונתי (קואוצ’ינג) לשינוי גישה לתזונה ולחיים – בקבוצות הרזיה של ד”ר אולגה רז עושים שימוש באלמנטים מעולם הקואוצ’ינג ליצירת שינוי גישה והרגלים כדי שהשינוי במשקל והשמירה עליו יהיו לאורך זמן.המטרה היא לא רק שינוי באורח חיים כמו שעושים כולם אלא שינוי בגישה לחיים.
 • סביבה תומכת, מקדמת ומעודדת – קבוצות ההרזיה מספקות מסגרת תומכת ומעודדת, ללא תחושת תחרותיות בין המשתתפים. המסגרת מקנה בטחון, תמיד יש למי לפנות וממי ללמוד – הן מהמנחה והן מחברי הקבוצה.
 • מיקום מרכזי בתל אביב – קבוצות הרזיה בתל אביב מתקיימות במיקום מרכזי המאפשר גישה נוחה ובשעות נוחות.

מה היתרונות של קבוצות הרזיה בשיטת ד”ר אולגה רז?

 • אוכלים מגוון וטעים דיאטה עשירה בפחמימות מורכבות כמו לחם ופסוטה
 • מרזים ומצמצמים היקפים ללא סבל ורעב וללא ספירת קלוריות או נקודות
 • משפרים את הבריאות כולל איזון סוכר, לחץ דם, שומנים בדם, מערכת עיכול ועוד
 • משפרים את איכות החיים כולל איכות שינה, חיוניות, עירנות ומצב רוח
 • מפחיתים את החשק למתוק
 • לומדים איך ומה לאכול, כמה ומתי כולל באירועים, חגים ובתי מלון, איך יורדים במשקל בצורה נכונה.

מה מקבלים המשתתפים בקבוצות הרזיה של ד”ר אולגה רז?

בקבוצות הרזיה בשיטת ד”ר אולגה רז נפגשים אחת לשבוע למפגש של שעה, במפגש נערכת שקילה של כל משתתף, לאחר מכן מתכנסים ועושים דיון דינמי בין המשתתפים למנחה. זה הזמן בו עולים קשיים ומתגלים פתרונות למצבים שונים כגון התמודדות עם פיתויים באירועים, חגים, בתי מלון ומסעדות, התמודדות עם אכילה על רקע רגשי, מה עושים אחרי שבירה כדי לא להישבר לחלוטין, מה עושים כשהמשקל פשוט מפסיק לרדת, איך להתמודד עם משברים, איך לשתף את בני המשפחה בתהליך ועוד. בנוסף במהלך המפגש הדיאטנית מספקת את הידע העדכני ביותר מעולם התזונה והדיאטה והמשתתפים לומדים על נושאים שונים כגון : מה זה סביבה משמינה? מה זה מזון משביע? איזה מזון טוב להפחתת שומנים בדם? מהם פיטוכימיקלים בירקות והשפעתם על הבריאות? מה ההשפעה של ויטמינים ומינרלים על הבריאות? איזה בדיקות דם חשוב לעשות ומה ניתן להבין מהתוצאות? (המשתתפים גם מוזמנים להביא את בדיקות הדם שלהם לדיאטנית שמנחה אותם לקבלת המלצות) ועוד נושאים מרתקים.

למי מתאימות קבוצות הרזיה בשיטת ד”ר אולגה רז?

קבוצות הרזיה של ד”ר אולגה רז מתאימות לכל מי שזקוק לשינוי תזונתי לצורך ירידה במשקל, עלייה במשקל ו/או התאמת התזונה למצב בריאותי (שומנים בדם, יתר לחץ דם, בעיות במערכת העיכול, סוכרת ועוד) ושמרגיש שיהנה לעשות זאת כחלק מקבוצה.

הקבוצות מתאימות לכל שלבי החיים מגיל הבגרות והלאה וגם לאנשים בעלי צרכים ייחודיים כמו נשים הרות ומניקות, צמחונים, טבעונים, חולי צליאק ועוד.

קבוצות הרזיה בשיטת ד”ר אולגה רז – רשימת הסניפים :

קבוצות הרזיה בתל אביב

עיר

שם המקום

כתובת

ימים

שעות

הדיאטנית המנחה

רמת גן

הדסה מדיקל

בניין בית גיבור ספורט, שדרות מנחם בגין 7

ב

19:30

ד”ר אולגה רז

קבוצות הרזיה, קבוצת הרזיה

אם נמאס לכם לסבול בשביל לרזות? רוצים ללמוד איך לרזות בקלות ובהנאה ולשמור על ההישגים? לא רוצים עוד דיאטה לרזומה אלא שינוי אמיתי באורח החיים? השאירו את הפרטים שלכם ונציגינו יחזרו אליכם לקבלת פרטים ולהתאמת מסלול תזונה ללא כל התחייבות

אם גם אתם רוצים לדעת וליישם איך לרדת במשקל ולשפר את בריאותכם, תפנו לדראולגה רז ותרשמו לקבוצות או לייעוצים אישיים ותשנו לכם את החיים: 052-4266934 או 036094147 או צרו קשר איתנו דרך האתר.